Добігає кінця звітна кампанія депутатів міськради. Декілька місяців поспіль народні обранці зустрічалися з виборцями, щоб доповісти про свою роботу за рік.

Дійшла черга і до Надії Литвин, яка відповідає за селище Дослідне, Степове та Куми. З мешканцями населених пунктів вона зустрічалася у приміщенні адміністративної будівлі ДП ДГ «Красноградське».

Найбільше питань, які порушували виборців, стосувалися ремонту дороги до селища Куми, освітлення вулиць, розчистки взимку проїжджої частини від снігу, недотримання температурного режиму в квартирах багатоповерхівок (люди жаліються, що у помешканні в холодну пору року близько 16 градусів тепла) тощо. Непокоїть жителів Дослідного і котлован, який залишився від спортивного залу після того, як його розібрали на будівельні матеріали.

Частина порушених питань вже включена в пріоритети роботи міськради на нинішній рік, інша — обов’язково буде взята до уваги та вишукуватимуть шляхи їх вирішення.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Литвин Надії Володимирівни перед виборцями