З кінця березня по 30 травня 2018 року у місті проходитиме щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Відповідну програму депутати затвердили на засіданні сесії міськради 22 березня.

Протягом трохи більше ніж двох місяців заплановано виконати значний обсяг робіт із прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, вулиць, доріг, тротуарів та зупинок громадського транспорту, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, а також забезпечити очищення від сміття прилеглих до житлових масивів територій, берегів річок і водойм.

І це справа не лише органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та комунальних підприємств.

Працівники кожної установи та організації, закладу торгівлі, медичного чи навчального закладу щороку активно долучаються до проведення заходів із санітарної очистки населених пунктів. Проте, щоб дійсно якісно і в оптимальні терміни виконати весь обсяг робіт, потрібно всім разом, всією громадою братися до роботи. Ми надіємось, що в цьому році до справи прибирання також активно долучаться громадські організації, красноградці та приймуть активну участь у наведенні порядку в нашому місті.

Особливо велике прохання до жителів багатоквартирного сектору: навесні, після танення снігу прибрати прибудинкові території, привести до належного естетичного вигляду самовільно встановлені огорожі навколо будинків.

Хочемо нагадати керівникам підприємств, установ, організацій, закладів торгівлі та громадського харчування усіх форм власності, що крім обов’язкового прибирання прилеглої території, кожна юридична особа чи фізична особа-підприємець має закріплену територію, прибирання якої зобов’язують Правила благоустрою населених пунктів.

Залишити відповідь