На відновлення насаджень зелених зон (дерева, кущі, квіти, декоративна газонна трава) цього року планується витратити 81,5 тисяч гривень

Про це йдеться у Програмі озеленення міста «Квітучий Красноград» на 2018-ий, яку затверджено на засіданні сесії міськради, що відбулася 22 березня.

Вона передбачає збереження та поновлення насаджень, покращення зовнішньої привабливості вулиць та місць загального громадського користування, пропагування в дошкільних дитячих закладах, серед учнівської, студентської молоді, мешканців міста важливості збереження та збільшення зелених насаджень для покращення екологічної ситуації та здоров’я людей. У 2018 році планується озеленити сквер Слави, Молодіжний сквер, Центральна  та малу площ, Алею Героїв Чорнобильців, меморіал «Братські могили».