Врегульовано проблему постачання природного газу підприємствам теплопостачання до завершення опалювального сезону. 

У зв’язку з численними зверненнями органів місцевого самоврядування та теплопостачальних підприємств до Виконавчої дирекції АМУ повідомляємо наступне.

На своєму засіданні 28 березня Кабінет Міністрів України схвалив Постанову «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року №187». Завдяки цьому рішенню врегульовано проблему постачання природного газу підприємствам теплопостачання до завершення опалювального сезону

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року №187, яка визначає механізм постачання природного газу постачальником зі спеціальними обов’язками для потреб підприємств-виробників теплової енергії повинна була діяти до 1 квітня 2018 року. Після зазначеної дати у комунальних підприємств теплопостачання та постачальника природного газу зі спеціальними обов’язками не було б правових підстав укладати договори на постачання природного газу. Відповідно, комунальні підприємства були б змушені припинити надання комунальних послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання або здійснювати несанкціонований відбір природного газу. Розуміючи важливість цієї проблеми для органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, Асоціація міст України звернулась до Кабінету Міністрів України з проханням посприяти якнайшвидшому її вирішенню.

Завдяки сьогоднішньому рішенню Уряду, дія постанови №187 продовжується до 1 червня 2018 року. Таким чином, опалювальний сезон буде завершено в плановому режимі, що є досить актуальним, зважаючи на погодні умови.

(Асоціація Міст України від 29.03.2018р)

Leave a Comment