У Харкові тридцятого березня пройшла конференція «Взаємодія бізнес-асоціацій і місцевої влади у сприянні державним реформам», організована Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine)

Участь у заході взяли віце-президент ICC UKRAINE Тараса Демкури, Президент ICC UKRAINE Володимир Щелкунов, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутати облради, керівники місцевих рад і ОТГ, представники громадськості та регіонального бізнесу. Від Красноградської міської ради на конференції був присутній перший заступник міського голови Григорій Кревсун.

У рамках трьох тематичних блоків було обговорено найбільш значущі можливості та проблем, з якими стикаються бізнес-асоціації при взаємодії з місцевими органами влади. На конференції було визначено пріоритетні питання, які необхідно невідкладно вирішити на регіональному та місцевому рівнях для реального поліпшення взаємодії ділових кіл та місцевої влади у напрямі сприяння державних реформам і, насамперед, у сфері регіонального розвитку, покращення інвестиційного клімату, залучення інвестицій від конкретні проекти.

Популяризація свого населеного пункту — найперший крок на шляху до залучення додаткових коштів. Щоб інвестор виявив бажання співпрацювати — місто має бути пізнаваним та виглядати привабливим для нього, відвідувачів і мешканців.

Залишити відповідь