Не нашкодьте!

З настанням перших теплих днів люди починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І, нажаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і навіть різного сміття. Це може мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.

Добре відомо, що таке знищення сухої трави та листя отруює повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються в організмі людини, провокуючи як загострення хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних).

Адже навесні та влітку листя дерев не тільки очищає повітря та збагачує його киснем, а й накопичує з повітря пил та інші шкідливі речовини, які викидаються автотранспортом і підприємствами. Коли підпалити листя, всі забруднюючі речовини знову викидаються в атмосферу у вигляді продуктів згорання, при цьому їх шкідлива дія значно підсилюється.

Крім того, спалювання рослинності не тільки завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового сектору.

Шановні красноградці, дбаючи про чистоту домогосподарств, населених пунктів, не нашкодьте довкіллю та своєму здоров’ю!

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту