Представники банку KfW Лариса Легде та Сюзанна Шонфельд спільно з Українським фондом соціальних інвестицій проінспектували дотримання будівельних норм під час виконання ремонтних робітна на об’єктах, що фінансуються за рахунок Уряду Німеччини

У Краснограді таких проектів два: реконструкція адмінбудівлі в селищі Дослідне під житло для внутрішньо переміщених осіб та капітальний ремонт ДНЗ № 17.

Їх реалізація стала можлива завдяки тісній співпраці міської ради та Українського фонду соціальних інвестицій. Цього року реалізація цих проектів буде завершена. Та орган місцевого самоврядування має надію, що на цьому співпраця не буде завершена. Вже є деякі напрацювання щодо подальшої роботи на користь територіальної громади Краснограда.