Радіокеровані іграшки — мрія багатьох дітей

Заради них вони готові бути слухняними та отримувати тільки відмінні оцінки.

Та незабаром красноградські дітлахи матимуть змогу не лише гратися з роботами, а навіть створювати їх, адже у місті планують відкрити своєрідний центр технічного розвитку.

Така можливість обговорювалася сьогодні під час зустрічі міського голови Володимира Максима із заступником директора із соціальних питань БУ «Укрбургаз» Аллою Козаковою та головним фахівцем департаменту непрофільних активів ПАТ «Укргазвидобування» Дмитром Майбородою. Саме це підприємство і стало ініціатором відкриття такого інтелектуального хабу. Воно ж зголосилося профінансувати ремонт приміщення, придбання меблів та обладнання, таке як лазерні станки, 3Dпринтер тощо. Викладачів допоможе підготувати громадська організація «BroBots».

Основною метою цього закладу буде популяризація та викладання робототехніки, програмування серед дітей та підлітків. Там читатимуть лекції щодо альтернативних джерел енергії, веб-дизайну, екології тощо. Проводитимуть у хабі й наукові дослідження. Його основна цільова аудиторія — діти та підлітки від 7 до 14 років.

При визначенні приміщення, де буде розміщуватися хаб, розглядалося декілька варіантів як у загальноосвітніх закладах міста, так і у місцевих вишах. У підсумку було вирішено, що функціонуватиме він на базі навчально-виховного комплексу №2. Та незалежно від того, де він буде знаходитися, відкритий він буде для учнів усіх навчальних закладів району.

З директорами місцевих вишів, які також були присутні на зустрічі, була обговорена можливість залучення їхній студентів та вихованців, волонтерів до роботи хабу.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту