Всі ми хочемо достатку та благополуччя, поважливого ставлення до себе. І мало хто замислюються над тим, що він робить для того, щоб саме так і було.

Більшість в своїх бідах звинувачує владу. Та чи винна вона в тому, що багато хто з нас власну вигоду ставить вище за суспільні інтереси, порушує етичні норми та законодавство задля своєї користі.

Прикладом цього є встановлення автомобільної газової заправної станції за адресою: вул. Бєльовська, 74, м. Красноград (в’їзд з Полтавської).

Власниця будівлі здала земельну ділянку в суборенду, не маючи на неї права користування на умовах оренди та не сплачуючи кошти за її використання. Вже не кажучи про те, що для розміщення АГЗС потрібно отримати чимало дозволів.

Враховуючи те, що міськрада рада не вповноважена здійснювати перевірку правомірності встановлення об’єкту, було вирішено з цього приводу звернутися до Красноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області та Красноградського районного відділу Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Про подальший розвиток подій громадськість обов’язково буде поінформувана.