На придбання матеріалів для ремонту внутрішньо будинкових комунікацій з міського бюджету виділено майже 199 тисяч гривень

— Вперше житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство отримає таку суму на ці роботи. Це дозволить замінити ті комунікації, які знаходяться в аварійному стані. Та сподіваємося, що й господарі квартир багатоповерхівок не залишаться осторонь, адже будинок — це їхня спільна власність, а отже й спільний обов’язок утримувати його у належному стані, — сказав міський голова Володимир Максим на засіданні сесії міськради, коментуючи доповідь директора Красноградського ЖРЕП про затвердження Програми розвитку житлової інфраструктури міста Краснограда, що перебуває на балансі Красноградського житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства на 2018 рік. В цьому документі також передбачені кошти у сумі 199 тисяч гривень на придбання будівельних матеріалів (бітум, руберойд) для проведення поточного ремонту м’якої покрівлі житлових будинків для незахищених верств населення та над місцями загального користування. Це майже у тричі більше, ніж минулого року.

Міська рада і цього року продовжить допомагати тим людям, які самотужки не в змозі придбати все необхідне для ремонту покрівлі багатоповерхівок.