Спостережна рада розпочала роботу

Відбулося чергове засідання спостережної ради Красноградської ЦРЛ. Його провела голова ради Катерина Єніна.

В ході зібрання його учасники зосередили увагу на питаннях організації діяльності спостережної ради щодо реалізації прав громадян на їх участь в управлінні охороною здоров’я Красноградщини та підвищення якості медичних послуг, що надаються відділеннями ЦРЛ.

Спостережна рада також буде контролювати питання дотримання медичним закладом прав та безпеки пацієнтів під час лікування, матиме можливість належного розгляду скарг пацієнтів. У разі якщо медичний заклад не дотримується вимог чинного законодавства, спостережна рада повинна проінформувати Красноградську районну раду про недоліки в роботі лікарні та сприяти розв’язанню проблем.

Затверджено план роботи спостережної ради на період 2018 -2019 років, який  спрямовано на контроль за питаннями медичного обслуговування  у відділеннях Красноградської ЦРЛ, проблемами  організації харчування хворих та перебуванням безхатченків  в холодну пору року у відділеннях лікарні.

Загалом планується проводити виїзні засідання ради у відділеннях Красноградської ЦРЛ, також у корпусах лікарні планується встановити скриньки довіри та розмістити інформацію стосовно зворотнього зв’язку з пацієнтами.

Залишити відповідь