Нарешті Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оголосила про проведення земельних торгів щодо ділянки, яка знаходиться за адресою: Харківська область, м. Красноград, вул. Бєльовська, 74/1 (біля Універмагу)

Для Красноградської міської ради це своєрідна перемога. На шлях, кінцевим пунктом якого є «Проведення земельних торгів», орган місцевого самоврядування став майже два роки тому, коли було прийнято рішення про продаж права оренди виключно через аукціон. Ця процедура унеможливлює нечесну конкуренцію.

У міській раді вирішили розпочати з двох земельних ділянок, одна з яких розташована по вулиці Бєльовській, 74/1, інша — по вулиці Українській, 160/1. Відповідний перелік затверджено у квітні 2016 року. Потім було проведено конкурс на відбір суб’єктів виконання робіт із землеустрою, замовлено та виготовлено детальний план територій.

І ось наприкінці квітня Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оголосила про проведення перших земельних торгів, організатором яких виступає Красноградська міська рада. Відбудуться вони 29 травня 2018 року об 11.00 за адресою: Харківська область, м. Харків, вул. Космічна, 21, 9 поверх.

Невдовзі дійде черга і до ділянки по вулиці Українській.

У міськраді сподіваються, що торги пройдуть успішно, адже це дозволить збільшити надходження до міського бюджету та створить додаткові робочі місця.

Участь в аукціоні можуть взяти всі бажаючі. Переможе той, хто запропонує найвищу ціну.

Детальнішу інформацію про земельні торги шукайте на офіційному веб-сайті Красноградської міської ради тут або на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру тут.