Вивезення твердих побутових відходів — тема, якій приділяється багато уваги

Інформацію про роботу Красноградського комбінату комунальних підприємств у цьому напрямку заслухували депутати міськради на останньому засіданні сесії. Цьому питанню була присвячена і нарада, яка відбулася вчора під головуванням очільника міста Володимира Максима та за участі представників комбінату комунальних підприємств та житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства.

Саме ККП з першого лютого нинішнього року є одноосібним надавачем послуг з вивезення твердих побутових відходів. Підприємство має необхідну техніку для обслуговування і приватного сектору, і багатоповерхівок. Та, на жаль, поки що результат його роботи не влаштовує мешканців міста. Біля багатоквартирних будинків часто можна побачити переповнені контейнери і людям доводиться складати свої пакети біля них.

З цього приводу під час наради керівнику комунального підприємства було зроблено зауваження та доручено в найкоротші терміни виправити ситуацію, яка склалася в основному через те, лише 40 відсотків мешканців територіальної громади уклали договори на вивезення твердих побутових відходів та сплачують за цю послугу. Всі ж інші порушують Закони України «Про відходи» (ч. 2 ст.35-1) та «Про житлово-комунальні послуги» (п. 1 ч. 3 ст. 20), Правил благоустрою, а відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні порушення за це має накладатися штраф у розмірі від 20 до 80 неоподаткованих мінімуми доходів громадян (від 340 до 1360 грн).