П’ять з дванадцяти проектів Красноградської міської ради стали переможцями цьогорічного обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

Визначення переможців проводилось у декілька етапів, особлива увага приділялась показнику впливу результатів міні-проекту на громаду, сталому підходу до вирішення проблем громад, а також його життєздатності в подальшому.

За результатами оцінювання було сформовано рейтинг міні-проектів в залежності від максимальної до мінімальної суми балів.

Отже за рахунок співфінансування з обласного та міського бюджетів будуть здійснені капітальні ремонти музичної зали в приміщенні дошкільного підрозділу Красноградського НВК № 2, подвір’я Красноградського НВК №3, майданчика для проведення урочистих заходів в Красноградському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О. І. Копиленка та придбані будівельні матеріали для облаштування спортивного майданчика на території Красноградського ДНЗ №5, ігровий комплекс та елементи з благоустрою прибудинкової території ОСББ «Перемога 2013».

Конкурсанти матимуть сплатити лише 10 відсотків від загальної суми, необхідної для реалізації міні-проекту.

Залишити відповідь