Дев’ятого травня заходи, присвячені 73-ій річниці перемоги над нацизмом, на території Красноградської міської ради розпочалися о 08.00 з вахти пам’яті біля знаку «Льотчикам, що захищали небо над Красноградом» та у сквері Слави

Керівництво міста традиційно поклало квіти до пам’ятних знаків, пов’язаних з історією Другої світової війни.

Мільйони полеглих воїнів та мирних жителів, десятки тисяч сиріт та людей, які залишилися без своїх домівок – такі наслідки завдала ця війна Україні.

Щороку красноградці збираються біля меморіального комплексу «Братські могили», щоб низько вклонитися та подякувати ветеранам тієї страшної війни за героїчний подвиг.

Так і цього року дев’ятого травня керівництво міста та району, громадськість взяли участь у мітингу, присвяченому Дню Перемоги.

Від міського голови Володимира Максима слова привітань та побажань ветеранам війни та учасникам бойових дій передав перший заступник міського голови Григорій Кревсун.

Присутні на заході вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.