День Перемоги — одне з найдорожчих серцю свят

І це зрозуміло, оскільки Друга світова війна торкнулася майже кожної української сім’ї. Якщо не дід пішов на фронт, то його брати. І якщо рідні не воювали зі зброєю в руках, то працювали в тилу, віддаючи фронту сили і здоров’я, терплячи голод і холод.

Дев’ятого травня красноградці йдуть до меморіального комплексу «Братські могили», щоб вшанувати пам’ять захисників Батьківщини, щоб згадати, якою ціною країні дістався мир. А надвечір традиційно збираються на Центральній площі міста на концерт. Розпочався він завидна, натовп охоче збирався, серед публіки можна було побачити і молодь, і людей похилого віку.

На заході було сказано багато вдячних і теплих слів на адресу винуватців свята. Мешканців та гостей міста вітали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник та перший заступник міського голови Григорій Кревсун, який передав поздоровлення від очільника Краснограда Володимира Максима.

До дев’ятої вечора на площі линули пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності району. На завершення концерту небо над Красноградом засвітилось вогнями святкового феєрверку.

   

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту