Міська рада виконала свої зобов’язання перед переможцями обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє»

Цьогоріч їх п’ять. За умовами конкурсу реалізація проектів відбувається на умовах співфінансування: обласний бюджет + міський бюджет + конкурсанти.

Сьогодні на засіданні сесії депутати міської ради проголосували за виділення необхідних коштів. Також для того, щоб реалізація цих міні-проектів стала можливою, вони затвердили Програму розвитку закладів загальної середньої освіти міста Краснограда на 2018 рік та внесли зміни до Програми фінансового забезпечення дошкільних навчальних закладів.

Нагадуємо, що за рахунок співфінансування будуть здійснені капітальні ремонти музичної зали в приміщенні дошкільного підрозділу Красноградського НВК № 2, подвір’я Красноградського НВК №3, майданчика для проведення урочистих заходів в Красноградському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О. І. Копиленка та придбані будівельні матеріали для облаштування спортивного майданчика на території Красноградського ДНЗ №5, ігровий комплекс та елементи з благоустрою прибудинкової території ОСББ «Перемога 2013».

Представники навчальних закладів, що були присутні на сесії, запевнили, що проекти будуть реалізовані до першого вересня нинішнього року.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту