Шановні власники великої рогатої худоби!

Для уточнення інформації щодо наявних у Вас тварин та безпосередньо адреси їх перебування, а також ідентифікації і реєстрації новонароджених тварин просимо звернутися до державної лікарні ветеринарної медицини за місцем проживання.

Вчасна ідентифікація та реєстрація тварин надасть Вам можливість:

— засвідчити право власності на тварину;

  • вільно реалізовувати продукцію, отриману від тварини;
  • застрахувати тварину;

— отримувати передбачені державою дотації на тварин.

Доводимо до Вашого відома, що наразі Ви маєте право отримати державну дотацію, якщо утримуєте теля віком до 13-ти місяців, ідентифіковане та зареєстроване у встановленому законодавством порядку.

Для отримання дотації за молодняк відповідно до постанови Кабінету  Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» Вам потрібно звернутися до Вашої сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади.

Дотація надається за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб і був ідентифікований та зареєстрований у встановленому законодавством порядку. Обсяг дотації за молодняк великої рогатої худоби, який може отримати фізична особа, становить 2500 гривень у розрахунку на одну голову.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання у розмірі:

за період від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

за період від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

за період від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Для отримання додаткової інформації з питань виплати дотацій Ви можете звернутись на безкоштовну гарячу лінію Міністерства аграрної політики та продовольства України за телефоном 0800215010, а з питань проведення ідентифікації та реєстрації тварини Ви може звернутися до Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» області за телефоном (057) 701-37-21.

За інформацією Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту