Шановні медіа-партнери та представники засобів масової інформації!

18 травня 2018 року у місті Харкові відбудеться відкриття правового клубу «PRAVOKATOR», за участю Міністра юстиції України Павла Петренка.

Правовий клуб утворений для мережування, професійного обміну досвідом, створення та впровадження кращих практик у сфері права і правосуддя.

«Pravokator» провокуватиме посилення правової спроможності громад, а також сприятиме об’єднанню експертів з ключових питань у галузі права, підвищенню якості та доступу до правових послуг і правової інформації, здійсненню правопросвітництва.

Участь у відкритті візьмуть:

Павло ПЕТРЕНКО, Міністр юстиції України

Мортен ЕРБЕРГ, Голова Офісу Ради Європи в Україні

Марія СКІРК,програмний спеціаліст відділу формування політики, планування та координації Бюро з міжнародних правоохоронних питань Державного департаменту США;

Пітер ЯРОШ, тимчасовий радник з правових питань Посольства США в Україні;

Олена КУСТОВА, керівник програми реформування кримінальної юстиції та протидії корупції Посольства США в Україні;

Олексій БОНЮК, директор Координаційного центру з надання правової допомоги.

Початок заходу: 10:30.

Вихід до преси: 11:00.

Місце проведення: м. Харків , проспект Науки, 77.

Акредитація представників ЗМІ обов’язковаіпроводиться до 17:00 17 травня за контактами: +38 (099) 437 32 38 (Анна Некрут), anna.nekrut@legalaid.gov.ua.

Запрошуємо вас взяти участь в заході!

За інформацією Координаційного центру з надання правової допомоги