Міський голова Володимир Максим відзначив Подякою міськради майстриню декоративно-прикладного мистецтва Олену Щемур

Вручив він її на заході з нагоди Міжнародного Дня музеїв.

На всіх, хто завітав 19 травня до закладу культури, чекала цікава програма. Акція «Ніч у музеї» розпочалася із відкриття виставок європейської вишивки та петриківського розпису художниці С.Ромасько. Їх можна було подивитися у приміщенні музею. На подвір’ї ж красноградці збиралися на відкриття етно-фолк фесту. Ця частина заходу передбачала відкриття театру мод «Fashion mix», ярмарку hand made, виступи фольклорних колективів, конкурс на кращі пиріжки.

Разом із цим відбувалася підготовка до гастрономічної екскурсії «Звана вечеря в українській хаті ХІХ ст.». Усі, хто попередньо придбав квитки, моли змогу насолодитися стравами, які є для нас традиційними: борщ з пампушками, вареники з картоплею та капустою, млинці з сиром, карасі в сметані, голубці, печеня в горщиках з м’ясом та грибами тощо.

Коли звечоріло, на гостей заходу чекали фаєш-шоу, спектакль «Земля живих» та показ ретро-фільму.