На засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 18 травня 2018 року, розглядалося питання щодо утримання в належному санітарно-екологічному стані місця, відведеного для розміщення твердих побутових відходів. Мова йде про міський полігон.

Як повідомив керівник комбінату комунальних підприємств Сергій Ткаченко у своїй доповіді, наразі виготовляється паспорт цього об’єкту. Також минулого року за кошти з міського бюджету було придбано бульдозер для роботи на полігоні. Та його не достатньо. Для утримання в належному стані полігону залучають техніку й з інших підприємств міста.

Обговорили члени виконавчого комітету й необхідність спорудження комплексу з управління ТПВ в місті Краснограді, де відбувалося б сортування відходів, їх захоронення тощо. Реалізація цього проекту не під силу ні міському, ні районному бюджету, адже потребує більше 70 мільйонів гривень. Такі кошти можуть бути виділені лише з обласного бюджету.