Міський голова Володимир Максим взяв участь у навчальному візиті в рамках програми «Маршрути успіхів» до Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади Харківського району, який відбувся учора, 22 травня

Захід на тему: «Створення та організація діяльності інфраструктури ОТГ» для представників органів місцевого самоврядування нашої та Полтавської областей організувало регіональне відділення Асоціації міст України.

Під час зустрічі обговорено питання, з якими громади стикають на шляху до об’єднання та після нього. Своїм досвідом з гостями поділилися міський голова Веніамін Сітов, секретар міської ради Тетяна Дядченко, начальник відділу освіти, культури та спорту Руслан Дейнека, начальник відділу соцзахисту населення Яніна Жувага. Вони розповіли про забезпечення діяльності освітньої галузі, соціального забезпечення, житлово-комунального господарства, ремонту доріг; проблеми бюджетного наповнення та шляхи їх вирішення з урахуванням фактичного досвіду громади; практичні аспекти роботи з залучення додаткових коштів на реалізацію проектів тощо.