Фінансування Програми розвитку медичного простору міста Краснограда у 2017 році склало 92,822 гривні

Ці кошти були спрямовані на реалізацію міні-проекту Харківської обласної ради «Разом в майбутнє» – «Теплі вікна — міцне здоров’я» (капітальний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в харчоблоці Красноградської ЦРЛ) і придбання газового лічильника та газової автоматики для фельдшерського пункту в селищі Куми.

Про це повідомила секретар міської ради Катерина Єніна на засіданні сесії міськради, яке відбулося сьогодні, 24 травня.

Аналогічну Програму депутати затвердили і на нинішній рік.

Коментуючи це питання, міський голова Володимир Максим повідомив присутнім про можливу співпрацю з іноземними інвесторами, спрямовану на покращення якості медичних послуг, що надають місцеві заклади охорони здоров’я. На початок червня планується зустріч із німецькими партерами, завдяки яким незабаром буде здано в експлуатацію житловий будинок для внутрішньо переміщених осіб у селищі Дослідному, вже утеплено дитячий садок №17 тощо. Все це було зроблено в рамках першого етапу співпраці. Другий же передбачає реалізацію грантових проектів, спрямованих на розвиток галузі охорони здоров’я.