«Згода БУ «Укрбургаз» на передачу СК «Буровик» у комунальну власність — наша спільна перемога»

На цьому наголосив міський голова Володимир Максим на засіданні сесії міськради, яке відбулося 24 травня, звертаючись до присутніх у залі.

У березні нинішнього року містом пішли чутки про те, що спортивний клуб «Буровик», що знаходиться на вулиці 19 вересня, нібито продають і спортсмени, які там займаються, не зможуть більше там тренуватися.

Красноградська міська рада долучилася до вирішення цього питання.

Після робочої наради з директором філії Бурового управління «Укрбургаз» Андрієм Дубиком міський голова Володимир Максим направив лист на ім’я голови правління ПАТ «Укргазвидобування» Олега Прохоренка з проханням розглянути можливість передачі спортивної зали, що знаходиться по вулиці 19 вересня (СК «Буровик») у власність територіальної громади міста Краснограда, селищ Дослідне, степове та Куми. Тільки після цієї процедури міськрада зможе впливати на те, чи буде спортивний клуб функціонувати й надалі.

Днями надійшла відповідь про надання згоди з метою подальшого вибудовування партнерських стосунків з територіальною громадою Красноградщини, враховуючи важливість для мешканців міста збереження існуючої спеціалізації будівлі — для занять спортом.

Після прийняття рішення щодо згоди на прийняття в комунальну власність нежитлової будівлі спортзалу, яке мають підтримати депутати міськради, буде розпочато процедуру відчуження об’єкта нерухомості.

Міська рада висловлює щиру подяку керівництву БУ «Укрбургаз» за розуміння та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Leave a Comment