Нинішній рік для зразкового танцювального колективу «Крапелька» знаменний тим, що йому виповнюється 30 років

Двадцять шостого травня відбувся звітний ювілейний концерт. У районному Будинку культури зібралося багато гостей, щоб привітати колектив зі святом.

До учасників колективу звернувся і міський голова Володимир Максим. Він привітав їх з ювілеєм та побажав подальших успіхів.

«Мені надзвичайно приємно спостерігати, як ви зростаєте, як із року в рік стаєте все більш майстерними. Ви — неповторні та вражаючі. Бажаю вам й надалі крокувати стежкою успіху та досягнень», — сказав Володимир Максим. Квіти від міського голови отримали керівник колективу Ірина Пилипенко, хореограф Алла Кравченко, концертмейстери Галина Бондаренко та Єлизавета Сургай. Як зазначив Володимир Максим, Ірину Пилипенко буде номіново на отримання відзнаки «За заслуги перед містом Красноградом».

Цікава концертна програма супроводжувалася спогадами про те, як все починалося тридцять років тому. Весь цей час наставники допомагали дітям розкривати свій талант, надавали можливість побачити чудову творчу дорогу в світ танцю, дарували своїм вихованцям тепло, доброту, час і досвід, а головне – любов до мистецтва. Вони і надалі робитимуть це, а учасники колективу продовжуватимуть дарувати глядачам позитивні емоції.

Від усього серця бажаємо їм творчого натхнення, нових перемог і завжди чекаємо нової зустрічі!

       

Залишити відповідь