Гарний приклад

На жаль, більшість громадян, звикли сидіти і чекати, поки прийде хтось і зробить наше життя комфортнішим: прибере біля двору, полагодить дитячий майданчик, в якому бавляться їхні діти тощо.

Та є й такі, що беруть справу в свої руки. До цих людей відносяться і члени культурно-рибного товариства «Фенікс».

Минулого березня красноградці, які полюбляють проводити свій вільний час із вудкою в руках, вирішили облаштувати місце для свого хобі.

Більше року місцеві рибалки працювали над втіленням своєї мрії, розчищали ставок у селищі Дослідному та запускали в нього молодняк риби. І ось сьогодні зібралися разом біля водойми, щоб подивитися, чого змогли досягти.

На загальних зорах вони обговорили деякі організаційні питання, після чого приступили до головного — риболовлі. Все зловлене підлягає контрольному заміру.

Присутній на зібранні міський голова Володимир Максим подякував їх учасникам за небайдужість та ініціативність.

— Відрадно, коли люди не чекають склавши руки, а беруть і роблять добру справу. Міська влада, зі свого боку, готова підтримувати і допомагати товариству. Ваші починання обов’язково потрібно розвивати. Один із варіантів як це зробити — участь у конкурсі міні-проектів, — сказав Володимир Максим, якому на зборах було вручено посвідчення почесного члена товариства.

  

Залишити відповідь