Вчора, шостого червня, розпочався візит керівництва німецького банку розвитку KfW в Харківську область. Першим пунктом призначення став Красноград. Тут вони зустрілися із очільником міста Володимиром Максимом та головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» Ганною Васенко.

Головна мета їхнього візиту — подивитися як фактично працює первинна ланка медицини. Для цього вони оглянули адміністративні приміщення центру, умови, в яких лікарі приймають пацієнтів, кабінети, де беруть аналізи та роблять ЕКГ.

Ці дослідження стануть основою для майбутніх проектів Українського фонду соціальних інвестицій, представники якого супроводжували гостей з Німеччини.

1 Comment

1. Natalia

Цей чудовий візит свідчить про увагу до нашого міста. Однак хотілося б бачити оприлюднені враження і висновки гостей про нашу вітчизняну медицину