Вчора, шостого червня, розпочався візит керівництва німецького банку розвитку KfW в Харківську область. Першим пунктом призначення став Красноград. Тут вони зустрілися із очільником міста Володимиром Максимом та головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» Ганною Васенко.

Головна мета їхнього візиту — подивитися як фактично працює первинна ланка медицини. Для цього вони оглянули адміністративні приміщення центру, умови, в яких лікарі приймають пацієнтів, кабінети, де беруть аналізи та роблять ЕКГ.

Ці дослідження стануть основою для майбутніх проектів Українського фонду соціальних інвестицій, представники якого супроводжували гостей з Німеччини.

1. Дмитро

Результатом візиту є рішення Німецького банку розвитку KfW про виділення Україні коштів у розмірі 14 млн. євро. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку та розвиток первинної медицини в Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Луганській та Донецькій областях. Реалізацію проектів буде супроводжувати Український фонд соціальних інвестицій, який тісно співпрацює з Красноградською міською радою та вже реалізував 2 мініпроекти в Краснограді: реконструкція будівлі під житло для ВПО в с. Дослідне та утеплення ДНЗ №17 в м. Красноград (утеплення фасаду та заміна вікон на енергозберігаючі).
    Виділені кошти будуть направлені на ремонт та обладнання амбулаторій, в тому числі і на Красноградщині.

2. Natalia

Цей чудовий візит свідчить про увагу до нашого міста. Однак хотілося б бачити оприлюднені враження і висновки гостей про нашу вітчизняну медицину