Міський голова Володимир Максим у п’ятницю, 08 червня, взяв учать в семінарі «Розвиток ФМ-мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм», що відбувся в Будинку рад у Харкові

На заході були присутні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Україні Сергій Костинський, голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов і понад 60 представників місцевого самоврядування та громад області. Вони обговорили переваги місцевого мовлення для жителів невеличких населених пунктів, особливості функціонування мовлення громад та як саме створити FM-радіостанцію, пройшовши шлях від ідеї до реалізації.

Власним досвідом організації радіомовлення поділився і директор Телерадіокомпанії Красноградщини «Центр» Андрій Копитько. Він розповів про свій шлях, який довелося пройти від отримання ліцензії до початку мовлення.

Володимир Максим у своєму виступі зазначив, що було б добре, якби на ретрансляцію загальнонаціонального радіомовлення встановлювався пільговий тариф. Це значно полегшило б фінансове становище радіокомпаній. У обсязі мовлення ТРК «Центр», приміром, ретрансляція Першого каналу Українського радіо складає 12 годин на добу.

  

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту