Учора, чотирнадцятого червня, міський голова Володимир Максим взяв участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які пройшли у селищі Рогань під головуванням очільника обласної ради Сергія Чернова

Такі засідання відбуваються регулярно, раз на два місяці. Збираючись разом представники органів місцевого самоврядування обговорюють важливі для розвитку громад питання, діляться досвідом.

Під час цих зборів увагу приділили регіональній політиці, проведенню реформи охорони здоров’я, енергоефективності, перспективам діяльності АТ «Укргазвидобування» у розвитку територіальних громад Харківської області.

«Кампанія «Обери свого лікаря» триває вже майже три місяці. За цей час понад 873,7 тисяч пацієнтів Харківської області підписали декларації з лікарями. Це найбільший показник серед регіонів України», — таку інформацію повідомили під час обговорення питання, що стосувалося реалізації медичної реформи. Доповідачами виступили заступник начальника Управління охорони здоров’я Геннадій Бондарчук та радник заступника голови облдержадміністрації Олександр Галацан.

Як зазначили експерти, з метою покращення матеріально-технічної бази підрозділів первинної медико-санітарної допомоги Харківщини з обласного бюджету на цей рік також 20 млн. грн. на закупівлю медичного обладнання.