18-19 червня Асоціація міст України проводить у Києві XIV Український муніципальний форум, в якому бере участь і Красноградський міський голова Володимир Максим

Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.
В рамках цьогорічного форуму відбудуться:
18 червня — День місцевої демократії;
19 червня — День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст.
Відкрив форум Президент України Петро Порошенко. Як він зазначив у своїй промові, децентралізація стала однією з найефективніших реформ в Україні. Вона наблизила владу до людей. І на багато років стала ефективним щепленням від федералізації. Децентралізація сприяє вирішенню в найкращий спосіб багатьох інфраструктурних і соціальних проблем, відповідає євроінтеграційним планам країни, бо повністю синхронізована з Європейською хартією місцевого самоврядування. Також вона є ефективною частиною нашої антикорупційної системи, відповідає інтересам усіх громадян України.

Leave a Comment