Красноградський міський голова Володимир Максим привітав цьогорічних випускників загальноосвітніх закладів району

Урочистий захід, який відбувся двадцять третього червня на Центральній площі, зібрав разом юнаків та дівчат, у яких за плечима одинадцять років, проведених за шкільною партою, а попереду — доросле життя.
Випускний вечір — свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки і перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.
За традицією кращих учнів нагородили медалями. За примноження слави рідного краю, високі досягнення у навчанні та активну життєву позицію Подяками міської ради відзначено: учнів 11 класу Красноградського навчально-виховного комплексу №2 Дарію Бачуріну, Марію Мельник, Віталія Собакара та Павла Стефініва, учениць 11 класу Красноградського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І.Копиленка Катерину Іванову і Нелю Попову, учнів 11 класу Красноградської гімназії «Гранд» Дар’ю Наришкову та Костянтина Рижикова, ученицю 11 класу Красноградського багатопрофільного ліцею Тетяну Салімон, ученицю 11 класу Добренського навчально-виховного комплексу Валерію Кайду. Також вони отримали грошову винагороду.

Залишити відповідь