У суботу, тридцятого червня, Красноградщину відвідали очільники Харківської області: голова облдержадміністрації Юлія Світлична та голова облради Сергій Чернов

В ході візиту до нашого міста, під час якого їх супроводжував міський голова Володимир Максим, вони перевірили стан будівництва багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу, обговорили терміни його здачі в експлуатацію. Зараз на об’єкті монтується каркас будівлі, виконуються фундаментні роботи та майже сформована чорнова підлога. Найближчим часом планують розпочати роботи з утеплення фасаду, даху та адміністративно-побутової частини.

Побували Юлія Світлична та Сергій Чернов і у центральній районній лікарні, де відкрили реконструйоване гінекологічне відділення. Та це не єдині зміни, що відбулися у закладі охорони здоров’я. Зараз тривають роботи з утеплення фасаду та ремонту покрівлі хірургічного відділення. Оглянувши заклади охорони здоров’я району, Юлія Світлична запевнила, що кошти на підвищення якості надання медичних послуг спрямовуватимуться й надалі. Було прийнято рішення про будівництво сучасної амбулаторії у місті вже наступного року.
Також високопосадовці оглянули виставки комунальної техніки та декоративно-прикладного мистецтва.
Окрім того, вони взяли участь в урочистостях до Дня молоді.

  

Залишити відповідь