Сьогодні співробітники Національної поліції України відзначають своє професійне свято

З цієї нагоди працівників Красноградського відділу привітав міський голова Володимир Максим. Він подякував поліціантам за службу, цілодобове виконання покладених на них обов’язків та побажав їм здоров’я, щастя та успіхів в роботі.

З нагоди свята Грамоти міської ради отримали начальник сектору превенції, підполковник Красноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Володимир Розсоха, оперуповноважений сектору кримінальної поліції, капітан Красноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Оксана Овчієва, завідувач канцелярії Красноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Любов Пічка, начальник Красноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Олексій Стрілець.