Наближається дата введення в експлуатацію житлового будинку для внутрішньо переміщених осіб у селищі Дослідному

Як повідомив міський голова Володимир Максим сьогодні під час засідання виконавчого комітету міськради, майже всі ремонтні роботи завершено. Реалізація цього проекту стала можлива завдяки тісній співпраці міської ради та Українського фонду соціальних інвестицій.

Право на проживання в ньому, відповідно до Рамкової угоди, мають мешканці Луганської та Донецької областей, які через бойові дії на сході країни були змушені залишити свої домівки та шукати прихистку в інших регіонах України. Щоб остаточно врегулювати питання заселення цих громадян у помешкання, на засіданні виконавчого комітету розглянули питання «Про забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб». Зокрема члени виконкому визначили порядок формування фонду житла для тимчасового проживання, створили наглядову раду у сфері розподілу житла та затвердили положення про її роботу.

Після завершення конфлікту на сході країни, коли люди зможуть повернутися додому, квартири у цьому житловому будинку використовуватимуться як житло для тих красноградів, які через складні життєві обставини залишилися без даху над головою.

  

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту