В центрі уваги  – питання соціального захисту

Красноградський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  давній партнер Красноградської міської ради в реалізації цілого ряду  проектів соціального спрямування.

Відповідно до рішення ради в травні цього року  з міського бюджету було виділено кошти на  придбання  14 велосипедів для  потреб працівників Центру.   Вирішення цього питання дало змогу зробити діяльність соціальних працівників мобільнішою, підвищити якість надання соціальних послуг.

Міський  голова Володимир    Максим взяв участь в урочистому врученні велосипедів соціальним  працівникам, що  обслуговують  населення міста.

Слід відмітити,  що, завдяки прийнятій у місті Програмі соціального захисту населення, заходів з її реалізації, за ініціативою міської ради   громадська організація «Рідне місто» виділила кошти на передплату періодичних видань, зокрема тижневика «Вісті Красноградщини»,  для одиноких непрацездатних  громадян.