Школа робототехніки: проект в дії

Акціонерне товариство «Украгазвидобування»,  Красноградська районна рада,  Красноградська міська рада та громадська організація «Броботс» підписали меморандум щодо реалізації спільного проекту з організації в місті Краснограді  школи  робототехніки.

Як зазначив міський голова Володимир Максим, метою угоди стала співпраця сторін щодо створення на базі одного з навчальних закладів міста  – Красноградського НВК № 2  такої інновації.

Реалізація проекту   ставить за мету змінити технічну позашкільну освіту, запровадити нові підходи та технології навчання, сформувати у дітей та підлітків іншу культуру мислення та  сприйняття оточуючого світу, дати можливість  познайомитися з сучасними інформаційним технологіями та залучити юних красноградців  до  особистісного розвитку в креативній та інноваційних сферах.

В рамках  меморандуму ПАТ «Укргазвидобування»  підтримуватиме та надаватиме фінансову допомогу щодо  організації  діяльності в   місті школи робототехніки. За рахунок коштів громадської організації планується провести ремонт та  облаштування приміщення, придбати обладнання. Строк дії меморандуму  – кінець    2019 року.