Затверджено  звіт  про виконання міського бюджету

На черговій сесії Красноградської міської ради депутати заслухали та затвердили звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2018 року.

 Як зазначила начальник відділу бухгалтерського обліку міської ради Наталія Мутиліна, на рахунки загального фонду міського бюджету надійшло понад 18 мільйонів гривень, в тому числі надходження без врахування міжбюджетних трансфертів складають майже 12 мільйонів гривень, при плані 9, 8 мільйонів гривень. Показники міського бюджету перевиконано на 120%, що становить близько 2 мільйонів гривень додаткових надходжень.

На пленарному засіданні ради звернуто увагу на аналіз  виконання доходної частини бюджету в розрізі місцевих  податків і зборів, що є складовою формування міського бюджету.

Протягом півріччя  кошти з міської скарбнички направлялися на фінансування установ дошкільної освіти,  культури, благоустрою міста, поточного ремонту доріг та тротуарів, вирішення соціальних питань мешканців громади, зокрема компенсаційні витрати на пільгове перевезення окремих категорій громадян, послуги зв’язку окремих категорій громадян та на придбання велосипедів для Красноградського територіального центру.

Станом на перше липня 2018 року по установам, що фінансуються з міського бюджету повністю проведено розрахунки по заробітній платі, за спожиті енергоносії та комунальні послуги.

Залишити відповідь