Міські садочки в пріоритеті розвитку Краснограда

Чергові зміни внесено до міської Програми фінансового забезпечення дошкільних навчальних закладів на 2018 рік.

Липнева сесія до пріоритетних заходів включила питання фінансування дошкільних навчальних закладів, засновником яких є Красноградська міська рада. Тож найближчим часом планується придбання спортивного майданчика для Красноградського ДНЗ № 5  в рамках реалізації міні – проекту Харківської обласної ради «Разом в майбутнє»; виготовлення кошторисної документації та проведення капітального ремонту спортивної зали та кімнати викладача в дитячому садочку №5, а також   придбання комплекту звукового обладнання для проведення святкових заходів та урочистостей в Красноградському дитячому навчальному закладі № 17.