Інвестиції  на користь  міської громади 

Українським фондом соціальних інвестицій в Україні впроваджується мікропроект «Створення житлових умов для внутрішньо переміщених осіб в місті Краснограді» (соціальне житло – квартири).

Красноградська міська рада стала учасником впровадження цього проекту. Моніторинг осіб, що мають статус внутрішньо переміщених на території міста показав, що кількість таких людей становить понад 300 чоловік. Ця цифра постійно змінюється. До цієї категорії осіб належать соціально незахищені верстви населення: пенсіонери, діти, особи працездатного віку, що займаються пошуками роботи. Найбільшою проблемою ВПО є проблема відсутності житла. Вирішенню її як раз і слугувала  Програма. 

Серед об’єктів, які можна було переобладнати під житло для внутрішньо переміщених осіб стало приміщення колишнього медичного пункту, що розташоване в селищі Дослідне, вул. Наукова, 16. Саме його було реконструйовано під житловий будинок зі створенням восьми однокімнатних  квартир   та чотирьох двокімнатних.

Сума фінансування  заходів Програми з міського бюджету протягом 2016 становила 360,9 тисячі гривень.

В 2017 році здійснювалося фінансування заходів з надання  послуг по приєднанню до електричних мереж об’єкту багатоквартирного житлового будинку, розташованого по вул. Науковій, буд.16, селище Дослідне, Красноградського району у сумі 43, 5 тисячі гривень та проведення заміру електричного опору ізоляції силової та освітлювальної електропроводки   житлового будинку для внутрішньо переміщених осіб за адресою: Харківська область, Красноградський район, селище Дослідне, вул. Наукова, 16. у сумі 3, 0 тисячі гривень. Загальна сума фінансування протягом зазначеного періоду складала 404,3 тисячі гривень.

Фінансування заходів Програми забезпечило створення в місті об’єкту, покликаного зняти проблему соціальної напруги, а саме: забезпечить житлом внутрішньопереміщених осіб, створити в селищі Дослідному об’єкт розвитку інфраструктури, який в подальшому слугуватиме соціальним житлом для мешканців Краснограда, забезпечить розвиток інфраструктури селища Дослідного, благоустрій його території.

Впровадження Програми  дало змогу реалізувати ще один проект  –  утеплення фасаду та заміну вікон та дверей не енергозберігаючі в Красноградському дошкільному навчальному закладі № 17, що сприяло розвитку об’єктів соціальної сфери міста Краснограда.

Leave a Comment