Місто пишається

На сесії міської ради вирішено вшанувати відзнакою «За заслуги перед містом Красноградом» Ірину Пилипенко, керівника дитячого зразково – показового танцювального колективу «Крапелька» Красноградського районного  Будинку культури.

У 1988 році за  ініціативи Ірини Миколаївни  створено дитячий танцювальний колектив «Крапелька».  І вже через декілька років, у 1994 – му юні танцівники отримали Почесне звання «Зразковий художній колектив», яке  присвоюється   творчим колективам  за високий художній рівень виконавської майстерності, активну участь у справі поширення надбань національної культури, значні досягнення на міському, регіональному та всеукраїнському рівнях.

Колектив народного танцю «Крапелька» сьогодні відвідують понад сто  вихованців.  Його талановиті виступи стали  окрасою творчого життя  не тільки   Красноградщини. «Крапелька»  – учасник різноманітних культурно – мистецьких заходів району, області та України .

У 2015 році колектив  отримав почесну відзнаку Харківської обласної ради  – «Слобожанська слава».