Проблеми правопорядку: міжнародний моніторинг

Спеціальна моніторингова місія в Україні ОБСЄ відвідала міську раду. Участь в робочий зустрічі з представниками місії взяли міський голова Володимир Максим, перший заступник міського голови Григорій Кревсун, секретар ради Катерина Єніна.

Тема двостороннього діалогу: криміногенна ситуація в місті;  основні завдання та  методи роботи міської ради, як органу місцевого самоврядування, по дотриманню заходів публічної безпеки та громадського порядку. В ході зустрічі обговорювалися й моменти співпраці Красноградської міської ради з районним відділом поліції, зокрема, з патрульними  групами реагування.

Міський голова Володмир Максим відзначив позитивний досвід роботи  міської ради щодо впровадження діяльності на території міста громадського формування з охорони громадського порядку «Красноградський козачий курінь» та громадських інспекторів, які опікуються питаннями дотримання Правил благоустрою міста та вимог законодавства у сфері провадження торговельної діяльності.

Красноградською  міською радою  затверджено Програму боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та профілактики правопорушень в місті Краснограді на 2018 рік, за рахунок коштів міського бюджету здійснюється фінансування її заходів.

На пленарні засідання ради запрошуються  представники відділу поліції з метою,  з метою швидкого  реагування  на проблеми, які  порушують депутати.

 

Залишити відповідь