Актуальні питання життєдіяльності міста вирішує виконком

У п’ятницю в міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Його провів перший заступник міського голови Григорій Кревсун.

До  порядку денного виконкому включено питання контролю за  роботою Ради з питань опіки та піклування, дорадчого органу, який опікується проблемами недієздатних громадян, а також громадян,  що потребують сторонньої допомоги.

Члени виконкому заслухали питання про облік та утримання пам’ятних знаків, ігрових та спортивних майданчиків на території міської ради. Про свою роботу в цьому напрямку говорили Петро Бєлєнький, головний інженер Красноградського житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства та Юрій Осетров, головний інженер Красноградського комбінату комунальних підприємств.

В ході засідання також  заслухано ряд  питань:   проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів; затвердження Положення про конкурсну комісію із закупівлі житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов; встановлення дорожніх заборонних знаків на вулиці Соборній   у зв’язку з будівництвом фізкультурно – оздоровчого комплексу.

Крім того виконавчим комітетом розглянуто питання відповідно до звернень громадян, що стосувалися   видалення  зелених насаджень,  підключення приватних будинків до  центральних мереж водопостачання,  проведення земляних робіт на об’єктах благоустрою міста, зняття з соціального квартирного обліку, впровадження обліку громадян, які потребують надання житлових приміщень з фонду житла  для тимчасового проживання, надання грошової допомоги на поховання,   присвоєння адреси об’єкту нерухомості в місті Краснограді, розміщення зовнішньої реклами, погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та надання послуг пунктів дрібнороздрібної торгівлі на території Красноградської міської ради.

З усіх означених питань прийнято відповідні рішення виконавчого комітету.