Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби а Харківській області, за результатами лабораторних досліджень води відкритих водоймищ, відібраної в зоні рекреації на міському пляжі на річці Берестова, що розташована на території Красноградської міської ради (результати санітарно-мікробіологічних досліджень від 26.07.2018 №№ 3988, 3989 ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України») виявлено перевищення показнику лактозопозитивних кишкових паличок (5,4×103 при нормативному значенні <= не більше 5000 в дм3) та індекс стафілококів 6×102 в 1 дм3 (вода не повинна містити збудників захворювань).

У зв’язку з цим, для попередження виникнення та поширення інфекційних захворювань купатися на міській зоні відпочинку тимчасово заборонено.