Харківське міжрайонне управління водного господарства Харківського обласного управління водних ресурсів повідомляє:

15 вересня 2018р, відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів» («International Clean Beach day), направлена на боротьбу із засміченням побутовими відходами прибережних захисних смуг річок та навколо водойм.

З кожним роком набувають все більшого поширення по всьому світу заходи, що проводяться в 3-ті вихідні вересня з метою попередження забруднення водних об’єктів побутовими відходами. Проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів планети набрала глобальних масштабів. Існує нагальна необхідність зупинити перенесення сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучаються до проведення щорічних заходів з прибирання узбереж — Міжнародного дня чистих берегів. В Україні з року в рік погіршується санітарний стан річок та водоймищ, цілий ряд яких є джерелом питного водопостачання міст та інших населених пунктів України. Забезпеченість чистими водними ресурсами є однією з складових національної безпеки України.

Враховуючи актуальність цих заходів, Державне агентство водних ресурсів, Міністерство екології та природних ресурсів України запрошує до участі в акції «Я прибрав — Твоя черга».

Державним агентством водних ресурсів спільно з регіональним проектом Європейського Союзу «Водна ініціатива плюс (EUW1+)» створений відповідний відеоролик # Я прибрав. Черга за тобою (davr.gov.ua/news/ya-pribrav-tvoya-cherga).

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту