«Красноградські етюди»

 — таку назву має книга, яка днями побачила світ. Вчора у залі засідань міської ради відбулася презентація цього літературно-художнього альманаху. Виділення коштів із міського бюджету на його видання ініціював очільник Краснограда Володимир Максим. Виступаючи на презентації, він подякував усім, хто долучився до створення книги, перепросив у тих, чиї твори не потрапили до цього проекту. Та він запевнив, що це лише початок, і обов’язково буде ще не одне видання.

Збірка сповнена любові до рідного краю, теплом дитячих спогадів, пронизана нотками ностальгії. Розповідає вона і про зрілі про те, який спадок залишиться майбутнім поколінням.

Читаючи етюди, немов поринаєш у минуле, на власні очі бачиш, яким Красноград був десятиліття тому, чим жили, як любили, працювали тогочасні містяни, чому вони раділи та за чим сумували.

Своїми спогадами, мріями та переживаннями у із читачами поділилися автори альманаху, серед яких — Катерина Єніна, Тетяна Дмитренко, Галина Таран, Ганна Ткаченко, Наталія Зінченко, Лідія Кір’яненко, Юрій Касілов, Галина Третяков, Володимир Волощук, Віталій Зелений, Валерій Закревський. Книга буде цікавою не лише для шанувальників поезії та прози, а й для любителів живопису й фотографії. На сторінках альманаху можна побачити роботи Василя і Наталії Скринників, Михайла Ткаченка, Олександра Золотухіна.

  

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту