Двадцять дев’ятого вересня міський голова Володимир Максим взяв участь у панельній дискусії «Децентралізація та місцевий розвиток: нові можливості для бізнесу», що відбулась у рамках Десятого міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Її модератором виступив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Учасники заходу говорили про те, як залучити бізнес до співробітництва із владою, зробити так, щоб ця взаємодія була цікавою обом сторонам та ґрунтувалася на принципах партнерства і довіри.

В дискусії взяли участь представники дипломатичних місій, керівники міжнародних проектів із розвитку місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, експерти із місцевого та регіонального розвитку.
Відкриваючи панель, Сергій Чернов зазначив: «Актуальність теми нашої зустрічі полягає у тому, що реформа місцевого самоврядування, децентралізація, дають громадам нові повноваження та відповідні ресурси, якими потрібно скористатися якомога ефективно, щоб забезпечити інтенсивний і сталий розвиток територій. Тож, перед громадами постає важливе завдання — пошук надійних партнерів у реалізації проектів розвитку. А саме, представників бізнесу, зацікавлених у співробітництві з владою».