Красноградське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє:

З початку жовтня на Красноградщині розпочинається кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною. Передбачається, що під час кампанії буде оброблена площа 850 000 км кв. за винятком територій, які підпадають під заборону польотів літаків. При цьому буде застосовуватися Вакцина антирабічна для пероральної імунізації м’ясоїдних тварин «Орісвак».

Розповсюдження приманок відбуватиметься в лісових та польових угіддях району, поза території населених пунктів та водойм.

Наголошуємо, що приманки безпечні для людей і тварин, мають вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до жителів району при виявленні приманок — не брати їх руками і не переносити з місця на місце, тим більше додому. Особливе прохання застерегти своїх дітей, щоб при знайденні приманок з вакциною не грались нею, а тим більше не пробували її розламати.

Залишити відповідь