Життя після пенсії тільки починається!

Підтвердженням цього вислову є біографія Ірини Наумівни Касаткіної.

Для більшості людей вихід на пенсію пов’язаний зі стресами і невеселими думками… Так, уже не потрібно нікуди поспішати, з’являється багато вільного часу. Декому здається, що життя вже минуло. Звідси — почуття пригніченості, непотрібності…

А для Ірини Наумівни життя саме в цей період заграло новими яскравими барвами. Вона почала займатися творчістю: створювати картини з соломки та вироби у стилі печворк.

Спробувала і захопилася цим серйозно.

Тепер її виробами може полюбуватися будь-хто, адже п’ятого жовтня у Красноградському краєзнавчому музеї імені П.Д.Мартиновича відбулося відкриття персональної виставки Ірини Наумівни Касаткіної. Привітати майстриню з цієї важливою подією прийшов і міський голова Володимир Максим. У своєму виступі він говорив про родину Касаткіних.
— Я завжди захоплююся цією дружньою сім’єю. Вони скільки років разом, але не втратили ніжності почуттів, це помітно, коли вони дивляться один на одного. Чоловік Ірини Наумівни займався важкою атлетикою, виховував та навчав підростаюче покоління. Він, як і героїня сьогоднішнього свята — гордість нашого міста, — сказав Володимир Максим.

  

Залишити відповідь