Сьогодні у залі засідань міської ради вітали красноградських залізничників з нагоди їх професійного свята. В Україні воно відзначається 4 листопада. Професійним святом ця дата стала за ініціативи Львівської залізниці. Саме цього дня 157 років тому на територію сучасної України — до Львова — прибув перший потяг, який називався «Ярославом». У нинішньому розумінні це був поїзд міжнародного сполучення. Він прямував з Відня через Краків та Перемишль до Львова.

З професійним святом працівників залізничного вокзалу та станції Красноград вітав міський голова Володимир Максим. Він подякувати їм за те, що у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій, за відповідальність, бо від їхньої роботи залежить безпека, а інколи й життя пасажирів. Володимир Максим привітав усіх присутніх у залі та вручив Почесні грамоти міської ради Головіновій Вікторії Вікторівні — касиру товарному станції Красноград виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»; Вятчановій Мар’яні Вікторівні — касиру товарному станції Красноград виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»; Ковальчук Тетяні Григорівні — черговій по залізничній станції Красноград виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»; Коляці Аллі Вікторівні —квитковому касиру І категорії вокзалу станції Красноград виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»; Мироненко Тетяні Вікторівні — квитковому касиру ІІ категорії вокзалу станції Красноград виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»; Самолисовій Олені Михайлівні — черговій по кімнаті відпочинку пасажирів вокзалу Красноград виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»; Таран Тетяні Григорівні — комерційному агенту станції Красноград виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»; Третяковій Наталії Миколаївні — черговому помічнику начальника вокзалу Красноград виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».