Розпочалася звітна кампанія депутатів міської ради. Сьогодні з мешканцями територіальної громади зустрічався Олександр Ірклієнко. З красноградцями він спілкувався у приміщенні станції Красноград виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Він розповів про сесійну роботу, детально зупинився на виконанні міських програм, які охоплюють усіх сфери життєдіяльності міста: дошкільну освіту, культуру, охорону здоров’я, охорону громадського порядку, благоустрій, соціально-економічний розвиток, працевлаштування тощо. Зокрема Програма організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру на території Красноградської міської ради, яка діє вже не один рік, дає можливість, хоч і тимчасово, людям отримувати роботу, а отже й заробіток.

Олександр Ірклієнко разом із секретарем ради Катериною Єніною дали вичерпні відповіді на запитання присутніх. Найбільше містян турбує функціонування ринку на привокзальній площі, освітлення вулиці Хомутовської, стан дороги у напрямку селища Куми, відкриття поблизу станції аптечного пункту тощо.